Cloud Sunucu İçin Aradığınız Tüm Özellikler

Bulut sunucu servislerimiz ile hızlı ve kesintisiz sunucu yönetiminin keyfini çıkarın. Esnek kaynak yönetimi ve gelişmiş kontrol paneli ile Thro Cloud Server servisleri ile işinizi buluta taşıyın.

Yeni Nesil Cloud Mimarisi

Ücretsiz Kontrol Paneli

%100 SSD Strorage Performansı

Anında Kurulum ve Hemen Teslim

Genel Bakış               Özellikler               Fiyatlar               Sık Sorulan Sorular                SATIN AL

Aradığınız Profesyonel Özellikler

İşletmenizin dijital ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmış bulut sunucularımız, yüksek performansı uygun maliyetlerle sunar. Verimliliğinizi artırırken bütçenizi koruyun!

Anında Aktivasyon

Ödeme işleminin hemen ardından kurulum tamamlanır ve bilgileriniz mail olarak tarafınıza iletilir.

100MBit Internet Hattı

Tüm bulut sunucularımızda kesinti yaşamamanız için 100MBit/s hızında bant genişliği sağlanmaktadır.

Gelişmiş Sunucu Yönetimi

Thro kontrol panel üzerinden sunucunuz üzerinden tüm işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

SSD Storage Performansı

Tüm cloud sunucularımız %100 SSD Storage teknolojisi ile üstün performans sunmaktadır.

Esnek Kaynak Yönetimi

Cloud sunucu kaynakları yeterli gelmediğinde kesinsiz kaynak arttırımı yapabilirsiniz.

Teknik Destek

e-Destek sistemimizden taleplerinizi iletebilir ve uzman ekibimizin sorularınızı yanıtlamasını sağlayabilirsiniz.

Fiyat Performans Ürünleri

En iyi fiyat-performans oranını sunan bulut sunucularımızla tanışın. Yüksek performans ve güvenilirliği uygun maliyetlerle bir araya getiriyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir, esnek ve güvenli çözümler sunarak dijital dönüşümünüzü hızlandırın.

ÜRÜN İŞLEMCİ RAM DİSK TRAFİK FİYAT
Cloud XSmall 1 Core 2 GB 40 GB SSD DİSK Sınırsız Trafik 340 TL Satın Al
Cloud Small 2 Core 4 GB 80 GB SSD DİSK Sınırsız Trafik 460 TL Satın Al
Cloud Medium 4 Core 8 GB 120 GB SSD DİSK Sınırsız Trafik 830 TL Satın Al
Cloud Large 6 Core 16 GB 240 GB SSD DİSK Sınırsız Trafik 1480 TL Satın Al
Cloud XLarge 16 Core 24 GB 240 GB SSD DİSK Sınırsız Trafik 2450 TL Satın Al
Cloud XXLarge 16 Core 48 GB 240 GB SSD DİSK Sınırsız Trafik 3100 TL Satın Al

Aylık 10 TB adil kullanım limiti bulunmaktadır sonrasında hattınız 10Mbit/s olarak limitlenir.

Veri Merkezlerine Özel Güncel Donanımlar

Tüm bulut sunucu servislerimiz, veri merkezleri için özel olarak üretilen DELL, Cisco ve SuperMicro gibi güçlü sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca Intel ve AMD tarafından tamamen kurumsal kullanıma uygun şekilde üretilen işlemcilere sahiptir.

SSD Diskler, kişisel bilgisayarlarda bulunan disklerden çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Güçlü SSD diskler ile oluşturulan SSD Storage mimarisi veri yazma ve okuma hızlarıyla projeleriniz üzerinden çalışırken en iyi performansı sunar

Her seviyede web projeniz için oluşturulan on farklı cloud server planı ile en ideal kaynaklarla ve en uygun fiyatlarla projelerinize başlayabilir, projenizin büyüdükçe ihtiyacınız olan kaynaklara yine en iyi bulut sunucu fiyatları ile devam edebilirsiniz.

Yeni Nesil Veri Merkezi Teknolojisi

Veri merkezi operasyonları, bulut servis sağlayıcılar için kritik öneme sahiptir. Kendi veri merkezine sahip bulut servis sağlayıcılar, sunucu kurulumları, donanım değişiklilkleri, ISS bağlantılarının stabil çalışması, kullanıcı isteklerinin çok daha kısa sürede gerçekleştirebilir.

Kullanıcılarımızın aradıkları kesintisiz, yüksek performanslı ve isteklerine anında cevap bulabilecekleri bir cloud server servisi sunabilmek için tüm sunucu altyapımızı, en güncel teknolojiler ile donatılmış veri merkezlerini kullanıyoruz.

Esnek Kaynak Yönetimi

Thro bulut sunucularının sahip oldukları en önemli özelliklerden bir tanesi esnek kaynak yönetimine sahip olmasıdır.

Projeniz büyümeye ve kaynak ihtiyaçları artmaya başladığında bir üst paketlere geçmeden sadece ihtiyacınız olan kaynakları arttırabilirsiniz.

Kaynak artırımı sırasında sunucularınız herhangi bir kesintiye uğramadan disk, RAM ya da bant genişliğinizi bir kaç saniyede kolayca yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Thro Cloud paketlerimiz ile alakalı en çok merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Bulut sunucu, yüksek performanslı sunucuların sanallaştırma teknolojisi ile RAM, Disk, CPU gibi kaynaklarının sanal ortamdan elde edildiği ve kolaylıkla ihtiyaçlara uygun hale getirilebildiği cloud server kiralama hizmetidir. Cloud sunucu altyapısı %100 yedekli olarak çalışır. Sanallaştırma teknolojisinin vermiş olduğu avantaj sayesinde, donanımsal artırma ya da azaltma gibi işlemlerde herhangi bir kesinti yaşanmaz. Bulut sunucu kiralama servislerinde, sunulan kaynaklar, paylaşımsızdır. Bu sayede en yüksek performans ile çalışır.

Cloud server kurulumu seçilen sunucu özelliklerine göre değişmekle birlikte 5 ila 30 dakika arasında gerçekleşmiş oluyor. Tüm kurulumlar, bulut sunucu satın alma adımlarından hemen sonra otomatik olarak gerçekleşiyor.

Evet, tüm Cloud Sunucu servislerimizde yedekleme hizmeti verilmektedir. Seçilen bulut sunucu servisine göre belirli periyorlarda tüm sunucunun yedekleri alınmaktadır.

Thro Cloud Sunucularında, Ubuntu, Debian, CentOs ve Windows işletim sistemi seçenekleri yer almaktadır. İşletim sistemi seçimini, cloud server satın alma adımları sırasında yapabilirsiniz.

Thro Cloud sunucu hizmetlerinde müşteri panelinizden erişeceğiniz sunucu yönetim paneli üzerinden cPanel, Plesk, Webuzo, Webmin, Interworx, ISPConfig3, VestaCP ve CentOS Web Panel kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Özel konfigurasyon gerektiren bir yazılıma sahipseniz,
Paylaşımlı hosting vb. hizmetlerde CPU, RAM gibi kaynak kullanım kısıtlamalarına takılıyorsanız,
Web sitelerinize ait yönetim tamamen size ait olmasını istiyorsanız,
Sunucu hizmetinizin limitleri doğrultusunda daha fazla çalışma yapmak istiyorsanız Bulut Sunucu hizmetlerini tercih etmelisiniz.

Bulut sunucu seçimi için en önemli kriter web projenizin kaynak ihtiyaçlarıdır. Projenizin ihtiyacı olan disk alanı, çalışacak olan özelliklerin kaynak tüketimine göre değişen RAM ve CPU ihtiyaçları cloud sunucu seçiminde önemli rol oynamaktadır. Ayrıca, projenizin altyapısına göre Linux ya da Windows işletim sistemi seçeneklerinden birine karar vermelisiniz.

Bulut Sunucu hizmetini VPS Server hizmetinden ayıran en büyük farklar, satın almış olduğunuz sunucu özelliklerin tamamını kullanabilmeniz ve bu özelliklerin diğer sunucular ile paylaşılmamasıdır. Bulut sunucular, diğer sunuculardan etkilenmeden tamamen izole şekilde çalışmaktadırlar. VPS Sunucu hizmetinde, sanallaştırma yapısı gereği Windows işletim sistemi bulunmamaktadır. Bulut sunucu hizmetinde tüm sunucu paketlerinde 100 MBit hat bulunurken, Paylaşımlı Sunucu paketlerinde satın alacağınız pakete göre farklılık göstermektedir.

Sunucu hizmetlerinde yönetim tamamen müşteriye aittir. Thro müşteri paneli aracılığı ile sunucu hizmeti kolayca yönetilebilir. Müşterimiz sunucu hizmetinde destek talep etmesi durumunda konu ile ilgili inceleme gerçekleştirilir ve duruma bağlı olarak SLA (Sunucu Destek) paketi önerisinde bulunabilir.

Daha fazla mı yardıma ihtiyacınız var?

Tüm soru ve düşüncelerinizi yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Cloud

Hakkında Bilgi Alın

Thro, müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile fark yaratıyor.

Yüksek kalite standartları

Müşteri odaklı hizmet anlayışı

Yenilikçi çözümler

Hızlı ve güvenilir


    Cloud


      Yüzlerce
      Markanın Tercihi;