100 Yapay Zeka Aracı

Yapay Zeka Video Oluşturucuları ve Düzenleyicileri:

1.Synthesia:

Synthesia, AI video oluşturmada mutlak öncüdür. Sezgisel çevrimiçi platformlarını kullanarak, yalnızca metin yazarak sunum yapan kişilerle videolar oluşturabilirsiniz. Sözlerinizi 120’den fazla dilde konuşabilen 125’ten fazla gerçek oyunculara dayalı AI avatarları arasından seçebilirsiniz.Ücretsiz bir demo yapabilir ve ardından kişisel  veya kurumsal plana yükleyebilirsiniz.

2. Runway:

Video düzenleme eskiden sıkıcı ve uzun bir süreçti. Ancak artık teknik beceriler veya pahalı yazılımlar gerektirmiyor. Runway, mevcut video çekimlerinizi düzenlemeyi ve geliştirmeyi çok kolaylaştırır;arka planı kaldırın, nesneleri boyayın, altyazı ekleyin ve daha fazlasını yapın. Ücretsiz olarak 3 proje oluşturabilirsiniz, en popüler plan ise aylık editör başına 12 ABD dolarıdır.

3. Unscreen:

Unscreen, videolarınızdan arka planı kaldırmanıza ve bunu otomatik olarak yapmanıza yardımcı olur. pikselleri , renkleri ve maskeleri manuel olarak seçmek yerine videoları otomatik olarak analiz eder. AI en küçük ayrıntıları bile algılar, bu nedenle sonuçlar son derece doğrudur.  Bazı sınırlamalarla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Filigran olmadan daha kaliteli sonuçlara ihtiyacınız varsa, fiyatlandırma video dakikası başına 4,99 ABD dolarından başlar.

4. VREW:

VREW, videonuzdaki konuşmalardan altyazı oluşturmak için yapay zekayı kullanır. Hızlı konuşma tanıma, sıkıcı manuel deşifrenin yerini alır ve otomatik olarak oluşturulan altyazıları kolayca düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, farklı yazı tipleri, kenarlıklar ve gölgeler kullanarak altyazıları şekillendirmenize olanak tanır. Bunun indirilebilir bir yazılım olduğunu belirtmekte fayda var.

5. Descript:

Descript, bir çırpıda profesyonel görünümlü videolar oluşturmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir yapay zeka video düzenleyicisidir. Çeşitli görsel öğeler, başlıklar,animasyon katmanları ve daha fazlasını eklemek için kullanabilirsiniz. Descript’i kullanarak videonuza bir dış ses ekleyebilirsiniz. Ek olarak çeşitli hazır seslerden kullanabilirsiniz ve siz de kendi sesinizi klonlayabilirsiniz. Sınırlı bir ücretsiz plan mevcuttur.

6. Nova A.I. :

Nova A.I., videoları daha kolay bulmanıza ve kategorilere ayırmanıza yardımcı olan bir video sınıflandırma ve düzenleme aracıdır. AI, videolarınızın farklı öğelerini tanır ve etiketler: yüzler, ifadeler, nesneler, etkinlikler, ünlüler… Bu nedenle, her türlü video koleksiyonunu düzenlemek için harika bir araçtır. Ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz, en popüler plan ise ayda 18 ABD dolarıdır.

7. Reface: Face Swap Videos:

Face Swap mobil uygulaması, arkadaşlarınızla veya ünlülerle yüz değiştirmenin veya önceden hazırlanmış bir videoya yüzünüzü yerleştirmenin eğlenceli ve kolay bir yoludur. Bir kamera kullanarak yüzleri gerçek zamanlı olarak değiştirmenize olanak tanıyan yüz değiştirme teknolojisini kullanır. Ayrıca bir dizi filtre, GIF ve komik videolar sunar.

8. Topaz Video AI:

Mevcut video kaydınız varsa ve onu geliştirmek istiyorsanız, bu 199,99 ABD doları tutarındaki masaüstü uygulaması faydalı olabilir. AI kullanmak, eski videolarınızı yükseltmek, gürültüyü gidermek ve geri yüklemek için harikadır. Video ayrıntılarını kurtarabilir, kareleri karıştırabilir, güzel bir görsel akış oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. AI, videonun çevresindeki karelerden “öğrenir” ve sonuç olarak doğal sonuçlar elde edilir.

9. Make-a-Video:

Make-a-Video, Meta’nın kullanıcıların metin yazarak videolar oluşturmasını sağlayan en son yapay zeka sistemidir. Videolar girilen metne göre otomatik olarak oluşturulur ve çevrimiçi olarak paylaşılabilir veya indirilebilir. AI video oluşturucu henüz halka açık değil, ancak gelecekte içerik oluşturucular için büyük bir fırsat olmasını bekliyoruz.

10. Aimages:

Bir videoyu yeni yazılım indirmeden geliştirmek istiyorsanız, AImages’ı deneyebilirsiniz. Videoları keskinleştirmek, bulanıklığı gidermek ve lüks hale getirmek için kullanabileceğiniz farklı araçlar içerir. Araç aynı zamanda fotoğraf kalitesini artırmak için de kullanılabilir.Bulanık ayrıntıları ve yapay yapıları netleştirmenize, görüntü çözünürlüğünü artırmanıza yardımcı olur. Kullandıkça öde veya bir abonelik planıyla ayda 11 ABD dolarından başlayan fiyatlarla kullanabilirsiniz.

Yapay Zeka Görüntü ve Sanat Üreticileri ve Düzenleyicileri:

11. DALL-E 2:

Yapay zeka görüntü oluşturucuların en tanınmışı kesinlikle DALL-E 2’dir.Open AI tarafından sunulan bu metinden görüntüye sistemi, metin girişine dayalı olarak gerçekçi görüntüler ve sanat yaratabilir. Bu gerçekten bir tür sihir. Oluşturmasını istediğiniz şeyi yazmanız yeterlidir. Böylece görüntünüzü hemen alırsınız. Ata binen bir astronot, fotogerçekçi tarzda mı? Claude Monet tarzında bir tarlada oturan bir tilki mi? Evet, o kadar akıllı. Ve en iyi şey – herkes onunla oynayabilir.

12. Stable Diffusion:

Metin açıklamalarına göre görüntüler oluşturan bir metinden görüntüye modelidir. Metin tabanlı istemleri izleyerek mevcut görüntüleri değiştirmek için de kullanılabilir. Web sitelerinde nasıl çalıştığını deneyebilirsiniz. Kayıt veya kredi kartı gerekmez, istenen sonucu açıklamak için yalnızca bir fikre ve birkaç kelimeye ihtiyacınız vardır.

13. Midjourney:

Başka bir AI sanat üreteci Midjourney’dir. Şu anda beta sürümünde ve herkes Discord kanalı aracılığıyla kullanmaya başlayabilir. Deneme sürümü 25 resim ile sınırlıdır. Metin isteğinize göre 4 dört seçenek oluşturmak yaklaşık 1 dakika sürer. Ancak dikkatli olun – bu oldukça bağımlılık yapan bir araçtır ve sonunda 25’ten fazla resim isteyeceksiniz.

14. GauGAN:

Gerçekçi görüntüler oluşturmak istiyorsanız, bu sizin için. GauGAN, metin istemlerinizi ayrıntılı, fotogerçekçi görüntülere dönüştürür. Ayrıca Web sitelerinde ücretsiz test edebilirsiniz ve canlı demo için kayıt gerekmez.

15. The Next Rembrand:

The Next Rembrandt, ünlü Hollandalı ressamın tamamen yeni bir resmini yaratma projesidir. Rembrand’ın orijinal stiline mümkün olduğunca yakın bir tablo oluşturmak için 3D baskı ve yapay zekanın bir kombinasyonu kullanıldı. Proje, yapay zekanın sanat yaratmak için nasıl kullanılabileceğini ve ayrıca tarihi yeniden yaratmak için teknolojinin nasıl kullanılabileceğini göstermeyi amaçlıyor.

16. Neural.love:

Başka bir ücretsiz AI sanat üreteci Neural.love’dur. Bir tarayıcıda çalışır ve yerleşik bilgi istemi oluşturucu, kullanımını gerçekten kolaylaştırır. Farklı stiller (resim, fotoğraf, bilimkurgu, anime…) arasından seçim yapabilir ve ardından metin açıklamanızı yazabilir veya anlatabilirsiniz. İstediğiniz çıktının boyutlarını da seçebilirsiniz.

17. This Beach Does Not Exist:

AI tarafından üretilen bu sanatın ortak bir teması var: plajlar. Kesin olarak var olmayan plajlar. Model, yapay zekanın aslında var olmayan yeni, rastgele kumsal görüntüleri oluşturduğu 20.000’den fazla gerçek kumsal görüntüsünden oluşan bir veri kümesiyle eğitildi. Okyanusa dalmaya hazır mısınız? En güzel plajlara buradan göz atın.

18. Imagen:

Bu AI görüntü oluşturucu Google’dan geliyor. Derin bir dil anlayışını metinden görüntüye difüzyon modeliyle birleştirerek aslına uygun görüntü üretimi sağlar. Araç herkese açık değildir.

19. Magic Eraser:

Hiç bir görüntüden bir şeyi hızlı bir şekilde silmek istediğiniz bir durumda bulundunuz mu? AI ile bunu saniyeler içinde yapmak artık mümkün. Sihirli Silgi ile kaldırmak istediğiniz alanı kolayca vurgulayabilirsiniz. Böylece düzeltilmiş görüntüyü indirebilirsiniz. Ve en iyi kısım? Tarayıcıda çalışır, kayıt gerektirmez ve kullanımı ücretsizdir.

20. Let’s Enhance:

Mevcut bir resmi yeniden boyutlandırmanız veya geliştirmeniz mi gerekiyor? Let’s Enhance, renkleri düzeltmenize, pikselleşmeyi düzeltmenize veya resminizden belirli nesneleri kaldırmanıza yardımcı olur. Aynı anda 20 adede kadar görüntüyü düzenleyebilir ve ayrıca zaman kazanmak için hazır ayarları da kullanabilirsiniz. Bir tarayıcıda çalışır ve ücretsiz deneme sürümü mevcuttur.

21. Playground AI:

Playground AI, sanat yaratabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz başka bir çevrimiçi platformdur. Basit arayüz, istemleri yazarken size yol gösterir. Açıklamanızı girebileceğiniz bir metin alanı ve bir stil (sinematik, duvar sanatı, Spielberg, hassas detay…) seçebileceğiniz bir açılır menü vardır. Görüntünüzün Kararlı Difüzyon veya DALL-E 2 modelini temel almasını isteyip istemediğinizi de seçebilirsiniz. Ücretsiz olarak başlayabilir ve ardından ayda 15 ABD Doları karşılığında günde 2000 görüntü oluşturmanıza olanak tanıyan Pro planına yükseltebilirsiniz.

22. DreamStudio:

Stable Difüzyon görüntü oluşturma modeli, DreamStudio adlı çevrimiçi bir uygulamaya sahiptir. Bir metin kutusunda tanımladığınız her şeyin resimlerini oluşturabilir ve ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz (oluşturmaya başlamadan önce bir hesap oluşturmanız istenir). 200 ücretsiz kredinizi kullandıktan sonra daha fazlasını satın alabilirsiniz.

23. Deep Dream Generator:

Deep Dream Generator, sanat yaratma söz konusu olduğunda insanlar ve yapay zeka arasındaki işbirliğini geliştiren çeşitli yapay zeka araçları sunar. Kullanmaya başlamak için önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Bundan sonra, “Temel Görsel” ve “Stil Resmi”nizi yükleyin ve Oluştur’u tıklayın. Ayrıca önceden tanımlanmış birkaç stil arasından seçim yapabilirsiniz. AI daha sonra Temel Görüntüyü Stil Görüntüsü tarzında üretecektir. Ücretsiz olarak başlayabilirsiniz ve farklı abonelik planları mevcuttur.

24. Artbreeder:

Artbreeder, kullanıcıların iki farklı şekilde sanat yaratmasına izin vermek için yapay zekayı kullanır.

“Collager” ile kullanıcılar basit şekiller çizebilir ve ardından görüntüde ne istediklerini açıklayabilir – yapay zeka, açıklanan nesneleri önceden çizilmiş şekillere yerleştirir.

“Splicer”, kullanıcıların basit bir kaydırıcı kullanarak (yaş, cinsiyet, renkler…) görüntüleri bir araya getirmesine ve çeşitli parametreleri düzenlemesine olanak tanır. Kullanıcılar ücretsiz olarak en fazla 3 resim yükler. Diğer araçlara göre çok daha uzun olan orijinal görüntülerin işlenmesinin 1 saate kadar sürebileceğini belirtmekte fayda var.

25. Wombo.art:

İsteminizi yazın, istediğiniz stili seçin ve işte oldu. Resminiz hazır. Wombo.art, sanat eseri yaratan ve onu bir NFT olarak basmak veya tuvale yazdırmak için uygulama içi seçenekler içeren basit bir uygulamadır. Uygulamanın sınırsız kullanımı ücretsizdir.

Yapay Zeka Yazma Araçları ve Metin Oluşturucuları:

26. ChatGPT:

Bir kayanın altında yaşamıyorsanız, muhtemelen ChatGPT’yi duymuşsunuzdur. OpenAI tarafından oluşturulan, Kasım 2022’de kullanıma sunulan ve hızla popülerlik kazanan web tabanlı bir sohbet robotudur. Kullanıcı dostu arayüzü, diğer geleneksel sohbet robotları gibi çalışır; sorular soruyorsun ve o cevaplar veriyor.

OpenAI’nin büyük dil modelleri ailesinin üzerine inşa edilmiş olup, internetten gelen geniş bir bilgi veritabanı üzerinde eğitilmiştir. İnsanların denemeler, e-postalar, bloglar, makaleler, konuşmalar ve hatta kodlar gibi metin tabanlı içerik oluşturma biçiminde şimdiden devrim yaratıyor.

Üstelik kullanımı ücretsiz!

27. TLDR:

Uzun bir makale okumanız gerekiyor ama zamanınız mı yok? Merak etme! Bu AI yazma aracı, herhangi bir metni yalnızca birkaç saniye içinde özetlemenize yardımcı olacaktır. Bağlantıyı yapıştırmanız, çıktıyı seçmeniz (kısa ve ayrıntılı özetler arasında seçim yapabilirsiniz) ve Oluştur’u tıklamanız yeterlidir. Böylece  kolay ve hızlı bir şekilde okuyabileceğiniz kilit noktaların bir özetini alırsınız. Tarama sırasında herhangi bir metni özetlemek için Chrome ve Firefox için TLDR eklentilerini de kullanabilirsiniz. Araç, 10 adede kadar içeriği ücretsiz olarak (kayıt olmadan) özetler ve daha talepkar kullanıcılar için iki gelişmiş plan sunar.

28. LyricStudio:

Şarkı sözü yazmakta mı takıldınız? Şarkı yazarları ve müzisyenler için bu araç, herhangi bir müzik türü için benzersiz şarkı sözleri oluşturmanıza yardımcı olur. LyricStudio, konunuzu seçtikten sonra “Akıllı Öneriler” özelliği ile size birden fazla şarkı sözü seçeneği sunar. Ayrıca, belirli kelimeler için tekerlemeler bulmanıza da yardımcı olur. Bir hesap oluşturarak ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz.

29. Shortly:

Yazmaya başladığınızda fikirleriniz tükeniyor, nasıl devam edeceğinizi bilmiyorsunuz ve artık yazma stilinizden pek emin değilsiniz. Endişelenme. GPT-3 kullanır ve ayrıca basit komutlarla cümlelerinizi yeniden yazmanıza, kısaltmanıza veya genişletmenize yardımcı olur. Sınırsız yıllık abonelik aylık 65 ABD dolarıdır ve satın almadan önce ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

30. INK:

Bu AI aracı, bir AI yazarı, bir SEO optimize edici ve bir içerik planlayıcıyı birleştirir. Bunları ayrı ayrı veya INK Suite adlı bir pakette kullanabilirsiniz. Böylece , yazarların zaten kullandığı birden çok aracı değiştirmek ve yazmanın farklı yönlerini kapsayan sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamaktır. INK araçlarının her biri, plandaki bazı sınırlamalarla birlikte ücretsiz olarak kullanılır.

31. Copy.ai:

Bu AI metin oluşturucu, farklı türde metinler yazan pazarlamacılar için mükemmeldir: e-postalar, ürün açıklamaları, Instagram altyazıları, düğmeler için kopyalar, reklamlar… Siz sadece ne yazmasını istediğinizi seçin, bazı girdi verileri sağlayın ve doğru tonu seçin. AI, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı kopya sürümü oluşturacaktır. 7 günlük ücretsiz deneme ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

32. WordTune:

Bazen ne söylemek istediğini bilirsin ama doğru kelimeleri bulamazsın. Wordtune, düşüncelerinizi farklı tarzlarda yeniden yazar. Sadece bir cümle yazarsınız ve yapay zekadan onu kısaltmasını, genişletmesini veya yeniden yazmasını istersiniz. Araç, yazınızı yaptığınız her yerde kullanılabilirsiniz. Bir tarayıcıda  ve ayrıca Word’de çalışır. Ücretsiz ve premium planlar sunar.

33. Jasper:

Jasper, GPT-3’ten yararlanan pazarlamacılar için çevrimiçi bir yapay zeka yazma aracıdır. Başlayabileceğiniz 50’den fazla şablon içerir (blog gönderilerinden Facebook reklamlarına ve video komut dosyalarına kadar) ve yapay zekası sektördeki en iyi uygulamalar konusunda eğitilmiştir. 5 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz, ancak yine de kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekecektir. 5 gün sonra, ücretli planlar ayda 40 dolardan başlar.

34. Frase:

SEO çalışanlarının yalnızca bir hedefi vardır; arama sonuçları sayfalarında üst sıralarda yer almak. Frase de öyle. Bu AI aracı, en iyi 20 arama sonucuna göre Google için optimize edilmiş içerik yazmanıza yardımcı olur. Araştırma ve rakip analizinden içeriğinizi yazmaya ve optimize etmeye kadar tüm SEO iş akışını kapsar. 5 günlük deneme size 1 dolara mal olacak ve ücretli planlar ayda 14,99 dolardan başlıyor.

35. Sudowrite:

Yeni kopya arkadaşın Sudowrite’ı düşün. Paragraflarınızı farklı şekillerde yeniden yazmanıza yardımcı olur (farklı stilleri taklit etmesini ve hatta farklı duyuları dahil etmesini sağlayabilirsiniz) ve ayrıca bazı yaratıcı beyin fırtınalarında size yardımcı olur. Denemesi ücretsizdir ve ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 10 ABD Doları tutarındadır.

36. Jenni:

Jenni, daha önce yazdıklarınıza ve metninizin başlığına göre yazınızı tamamlayan bir yapay zeka yazarıdır. Yazmaya başlamadan önce, sizden başlığı belirtmenizi ve üslubu (profesyonel, arkadaş canlısı, ikna edici, akademik) seçmenizi isteyecektir. Ayrıca parçanızın kısa bir açıklamasını da girebilirsiniz. Daha sonra cümle cümle yazmaya başlar ve sizden her yeni cümleyi onaylamanızı veya reddetmenizi ister. Ücretsiz deneme süresinden sonra, aylık 12 ABD Doları tutarındadır.

37. HyperWrite:

HyperWrite, cümlelerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur ve yazmanız için size önerilerde bulunur. Hyperwrite’ı çevrimiçi platformları aracılığıyla kullanabilirsiniz (belgeyi doğru şekilde ayarlamanın önemli olduğu daha uzun parçalar için idealdir), ancak Google Chrome uzantısını kullanarak web genelinde de çalışır. Hyperwrite’ın ücretsiz sürümü ayda 1000 cümle ile sınırlıdır.

38. Rytr:

GPT3 kullanan başka bir AI metin oluşturucu Rytr’dir. Hikayeler, Instagram gönderileri, başlıklar… Bu araç, bunları hızlı bir şekilde yazmanıza yardımcı olur. İyi istemler sağlamanıza yardımcı olacak önceden ayarlanmış birkaç seçeneğe sahip sezgisel bir arayüze sahiptir. Denemek için platformlarına kaydolmanız gerekir. Ayda 10.000’den az karakter oluşturursanız kullanımı ücretsizdir ve ücretli planlar ayda 9 dolardan başlar.

39. Copysmith:

Sizin ve ekibinizin yazmaya daha az zaman ayırmasını istiyorsanız, Copysmith denemeye değer başka bir araçtır. 100’den fazla dilde kopya üretir. “Campaign Builder” ile yalnızca blog gönderileri, başlıklar ve diğer pazarlama materyalleri yazamaz, aynı zamanda tek bir  komut istemiyle birden çok kanal için kopya oluşturabilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme için kaydolabilirsiniz.

40. Phrasee:

Phrasee sizin için pazarlama metnini yeniden yazacak veya oluşturacaktır. Kendi marka dilinizde yazmanıza yardımcı olmak için yapay zeka ile hesaplamalı dilbilimi birleştirir. Ücretsiz olarak deneme seçeneği ve ayrıca Phrasee web sitesinde fiyatlandırma ayrıntıları yoktur. Nasıl çalıştığını görmek için bir demo rezervasyonu yapmalısınız.

41. Article Forge:

Article Forge, yazarların uzun biçimli makaleler (1500 kelimeden uzun) yazmasına yardımcı olmak için oluşturuldu. Size 60 saniyede sonuç veren çok basit bir AI aracıdır. Tek yapmanız gereken anahtar kelimenizi yazmak ve makale veya blog gönderisi bir dakikadan kısa sürede oluşturulacaktır. Aracı 5 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

42. NeuralText:

NeuralText, 3 ana özelliği olan bir araçtır: Paragraf Oluşturucu, İçerik Anahattı ve Ürün Açıklaması. Ayrıca SEO çabalarınızda size yardımcı olur,rakip analizi yapar, içeriğiniz için en iyi H yapısını oluşturur ve anahtar kelimeleri keşfedip kümeler. Şu anda zaten Google Dokümanlar ile entegre edilmiştir ve Chrome, Shopify ve WordPress ile entegrasyon çalışmaları devam etmektedir. Fiyatlandırma ayda 49 dolardan başlıyor.

43. Writesonic:

Writesonic, uzun biçimli içeriği 4 adımda yazan bir yapay zeka aracıdır: Birincisi, size fikir verir. İkincisi, girişi yazar. Üçüncüsü, taslağı oluşturur. Dördüncüsü, makalenin tamamını yazar. Abone olmadan önce nasıl çalıştığını test etmenizi sağlayan ücretsiz bir deneme sürümü var.

44. Scribbl:

Hâlâ çevrimiçi toplantılarınızın notlarını manuel olarak mı alıyorsunuz? Neden yapay zekanın bunu sizin için yapmasına izin vermiyorsunuz? Scribl tam da bunu yapar; Google Meets’inizin yazıya döker ve dökümü Google Dokümanlar’a kaydeder. Kolayca indirebilir veya daha fazla düzenleyebilirsiniz. 15 adede kadar transkripsiyonu kapsayan ücretsiz bir plan mevcuttur, Pro planı ise ayda 9 ABD dolarıdır.

Yapay Zeka Müzik Jeneratörleri:

45. Jukebox:

Jukebox, OpenAI tarafından geliştirilmiş bir AI şarkı oluşturucusudur. Farklı tarzlarda ve türlerde şarkı ve müzik üretebilir. Şarkı koleksiyonunu burada keşfedebilirsiniz. Dezavantajı, bu aracı kullanmanın biraz kodlama gerektirmesidir.

46. AIVA:

AIVA, çeşitli kullanım durumları (oyunlar, videolar, reklamlar, etkinlikler…) için arka plan müziği oluşturan bir AI müzik üreticisidir. İhtiyaçlarınıza göre benzersiz müzik üretir. Önceden tanımlanmış stilleri seçerek müzik oluşturmaya başlayabilir veya orijinal bir ses dosyasını etki olarak yükleyebilirsiniz. Ücretsiz planlarını kullanmaya karar verirseniz, oluşturulan müzik ticari amaçlarla kullanılmamalıdır ve AIVA’ya aittir. Daha talepkar kullanıcılar için ayda 11 ABD dolarından başlayan ücretli teklifler vardır.

47. Supertone:

Supertone, müzik, ses ve diğer sesleri oluşturmak için AI kullanan Kore’den yaratıcı bir stüdyodur. Konuşma geliştirme, şarkı canlandırma ve dublaj konularında uzmanlaşmıştır.

48. Boomy:

Boomy, herkesin kendi orijinal müziğini saniyeler içinde yaratmasına ve dünyayla paylaşmasına olanak tanıyan çevrimiçi bir yapay zeka müzik üreticisidir. Tek yapmanız gereken bir stil seçmek ve onu özelleştirmek. Böylece müziğinizi, her dinleme için size ödeme yapan farklı akış platformlarında (Spotify, YouTube ve TikTok dahil) paylaşmanıza olanak tanır.

Yapay Zeka Yüz Jeneratörleri:

49. This Person Does Not Exist:

AI, gerçek insanlardan ayırt edilemeyen insan yüzleri oluşturabilir. İnanmıyor musun? O zaman bu rastgele yüz oluşturucuya göz atın. Aslında var olmayan insanların resimlerini tek bir tıklamayla oluşturmanıza olanak tanır. Sayfa, öncelikle yapay zeka ve yetenekleri hakkında farkındalığı artırmak için bir dublör olarak geliştirildi.

50. Face Generator:

Gerçekte varolmayan rastgele yüzler oluştururken, bu yüz oluşturucu kendi parametrelerinizi uygulamanıza izin verir. Yüz Oluşturucu’yu kullanarak istediğiniz yüzü oluşturmak için cilt rengini, duyguları, saçı, makyajı ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Eğlenceli gerçek:  tüm parametreleri değiştirerek aynı yüzün 11.232.000’den fazla çeşidini elde edebilirsiniz. Aracın 3 günlük ücretsiz deneme süresi vardır ve bundan sonra aylık 19,99 ABD doları tutarındadır. Ayrıca, 8,97 ABD doları/görsel karşılığında tek bir görüntü satın almanıza olanak tanır.

51. Fake People:

Fake People, yalnızca tek bir tıklamayla “sahte” bir insan portresi oluşturan başka bir AI yüz oluşturucudur. Gerçek insanların 70.000 fotoğrafına dayanmaktadır ve bu da sahte sonuçların çok gerçekçi görünmesini sağlar.

Yapay Zeka Boyama ve Çizim Araçları:

52. AutoDraw:

Eski güzel Paint’i hatırlıyor musun? AutoDraw’ı steroidler üzerinde Paint olarak düşünün. Siz boş bir tuval üzerine karalama yaparken, bu AI çizim oluşturucu, çizmek istediğinizi düşündüğü çeşitli şekiller ve semboller önerir. Ayrıca çiziminize metin ekleyebilir, renkleri değiştirebilir ve farklı şekiller ekleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, görüntüyü kolayca indirebilirsiniz. Bu AI aracı, başlangıçta Google Creative Lab tarafından yapılan bir AI deneyiydi.

53. Sketch MetaDemoLab:

Sizin veya çocuklarınızın çizimlerine hayat verebilecek çevrimiçi bir araç olduğunu biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken çiziminizi taramak ve yüklemek; yapay zeka nesneleri otomatik olarak tanıyacaktır. Bundan sonra, karakteriniz için çeşitli hareketler arasından seçim yapmanız yeterlidir. Dans etmelerini, zıplamalarını, yürümelerini sağlayabilirsiniz… Bu AI çizim aracını kullanmak ücretsizdir.

54. Magic sketchpad:

Magic sketchpad, çizimlerinizi tamamlamanıza yardımcı olan bir AI aracıdır. Çizime başlamadan önce, algoritmanın ne çizmek istediğinizi anlamasına yardımcı olacak bir kategori seçersiniz. Ayrıca renkleri değiştirebilir ve resminize birden çok kategori uygulayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, resmi .jpg formatında indirebilirsiniz. Araç ücretsizdir ve kayıt gerektirmez.

55. Quick, draw!:

Karalamadan çizime… saniyeler içinde! Hızlı çizim! Google tarafından yapılan bir AI çizim deneyidir. Yazıyı anlamak için Google Translate’in kullandığı teknolojiye biraz benzer bir teknoloji kullanır. Taslağa göre, birinin çizmek istediği nesneyi tanır. Ücretsizdir ve herkes deneyebilir.

56. Craiyon:

Craiyon, metin istemlerinden (eski adıyla DALL-E mini) görüntüler çizen çevrimiçi bir modeldir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 9 resim oluşturmak 2 dakika kadar sürer. Bu ücretsiz AI çizim aracını bir tarayıcıda veya Android uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Yapay Zeka Ses Jeneratörleri:

57. FakeYou:

Ünlü karakterlere sözlerinizi söyletebileceğinizi hayal edin. FakeYou, tam da bunu yapmanıza izin vermek için yapay zekayı kullanır. Yüzlerce ses arasından seçim yapabileceğiniz ve yazdığınız sözcükleri seslendirmelerini sağlayabileceğiniz ücretsiz bir metin-konuşma üretecidir. Barack Obama ve Albert Einstein’dan en sevdiğiniz çizgi film karakterine kadar hepsi orada. Bir arkadaşa şaka yapmanın oldukça havalı bir yolu, sence de öyle değil mi?

58. Uberduck:

Uberduck metinden konuşmaya seslendirme için seçebileceğiniz 5000’den fazla etkileyici sese sahiptir ve ayrıca kendi sesinizi klonlamanıza olanak tanır. Eğlenmek için (sesin şarkı söylemesini veya rap yapmasını sağlayabilirsiniz) veya ticari amaçlarla kullanabilirsiniz. Ücretli planlar ayda 10 ABD dolarından başlar.

59. LALAL.AI:

Videonuzdan veya sesinizden farklı sesler çıkarmak ister misiniz? LALAL.AI, bunu makine öğrenimi algoritmalarını kullanarak hızlı ve hassas bir şekilde yapabilen bir yapay zeka ses aracıdır. Bu birinci sınıf AI sistemiyle, sesleri veya herhangi bir enstrümanı kaliteden ödün vermeden dosyalardan kaldırabilirsiniz. 10 dakika ücretsiz deneyebilir ve Reddit’te takip ederek 5 dakika daha kazanabilirsiniz.

Yapay Zeka Tasarım Araçları:

60. Fontjoy:

Birden fazla yazı tipinin bir arada kullanılmasının tek bir yazı tipinden daha iyi göründüğünü hepimiz biliyoruz, ancak iş onları seçmeye gelince… İşte o zaman işler karışıyor. Ama endişelenme! Bu AI tasarım aracı, derin öğrenmeyi kullanarak yazı tiplerini eşleştirmenize yardımcı olur, böylece sezginize güvenmek zorunda kalmazsınız. Ücretsiz ve açık kaynaklıdır.

62. Design Beast:

Bu AI tasarım platformu, çeşitli tasarım özelliklerini tek bir çatı altında birleştirir: Mockup Engine, Logo Factory, Image Editor, Object Remover, Background Remover ve Pixel Perfect. Farklı kullanım durumları için birçok kullanıma hazır şablona sahip olduğundan, tasarımcı değilseniz iyi bir çözümdür. Fiyatlar bir kerelik 67 $ ödeme ile başlar.

63. Jitter:

Jitter, animasyonlu tasarımları saniyeler içinde oluşturmanıza yardımcı olur. Tasarımınızın metnine ve diğer öğelerine animasyon uygulayabilirsiniz. Arayüzleri canlandırmak veya sosyal medya ve diğer iletişim materyallerini oluşturmak için mükemmeldir. Kapsamlı bir şablon kütüphanesi mevcuttur. Temel planın kullanımı ücretsizdir, ancak filigranlar olmadan yüksek kaliteli dışa aktarımlara ihtiyacınız varsa, Pro planın maliyeti ayda 12 ABD dolarıdır.

64. Beautiful.ai:

Yapay zekadan biraz yardım alarak bir tasarımcı gibi sunumlar yapın. Beautiful.ai, kolayca özelleştirebileceğiniz yüzlerce şablon içerir. Ayrıca kullanabileceğiniz tonlarca stok fotoğraf ve video, ses parçaları yükleme yeteneği ve çalışmanızı kolaylaştırmak için işbirliği özellikleri vardır. Fiyatlar ayda 12 ABD dolarından başlar, ancak araç aynı zamanda proje başına 45 ABD doları karşılığında geçici projeler satın almanıza da olanak tanır.

65. Designs.ai:

Bu AI tasarım aracı, içerik pazarlamanın tüm görsel yönlerini kapsar. ​​Kolayca logolar, videolar, afişler, seslendirmeler ve maketler oluşturmanıza yardımcı olur. 4 abonelik katmanı sunarlar ve isterseniz proje başına da ödeme yapabilirsiniz.

Yapay Zeka İş Araçları:

66. Namelix:

İş fikrini almak kolaydır ama bir isim bulmak işin zor tarafı. Bulduğun her isim kulağa aptalca geliyor, hepimiz bu duyguyu biliyoruz. Namelix’ten biraz yardım istemeye ne dersiniz? Tek yapmanız gereken anahtar kelimelerinizi girmek, rastgelelik seviyesini seçmek ve bir adlandırma stili seçmek. Araç daha sonra ücretsiz olarak marka adınız için çeşitli öneriler üretecektir.

67. Textio:

İş piyasası son yıllarda değişti ve en iyi yetenekleri bulmak, irili ufaklı birçok işletmenin mücadele ettiği bir konu. Yetenekleri çekmek söz konusu olduğunda tutarlı ve optimize edilmiş bir kopyaya sahip olmak bu nedenle çok önemlidir.

Textio, yazınıza araştırma destekli dil rehberliği sağlayan ve içeriğinizdeki sosyal önyargıları tespit eden bir yapay zeka aracıdır. Workday, Greenhouse, Outlook ve Gmail gibi uygulamalarla entegre olur ancak isterseniz onların platformunu da kullanabilirsiniz. Ve fiyat? Bunun için bir demo rezervasyonu yaptırmalısınız.

68. Flatlogic:

Kendi web uygulamanızı geliştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Flatlogic size (veya mobil geliştiricilerinize) tonlarca zaman ve geliştirme maliyeti kazandırabilir. Ekipler bu yapay zeka aracını web uygulamaları oluşturmak, CMS’ler, çevrimiçi veritabanları ve daha fazlasını oluşturmak için kullanır. Size uygun görünen teknoloji yığınını ve şablonu seçip ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyorsunuz. İnceleyin, Github’a bağlanın ve uygulamanız dağıtılmaya hazır. Fiyatları yıllık 299 ABD dolarıdır.

69. Weblium:

İşletmeniz için nasıl bir web sitesi oluşturmalısınız? Weblium, kolay ve hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Mobil uyumlu web siteleri için 300’den fazla şablon sundukları için herhangi bir tasarım veya kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur. Her web sitesi ücretsiz bir alan adıyla gelir, ancak özelleştirmek için Pro planına geçmeniz gerekir.

70. Zia:

İş asistanınızın 7/24 hazır olduğunu hayal edin. Veri toplamanıza, önemli içgörüleri ve gelişmiş analitiği anlamanıza, e-postalarınızı çevirmenize ve yazmanıza ve daha fazlasına yardımcı olacak bir kişi. İşte burada. Bir kişi değil, Zia adında bir AI asistanı.

71. Resume.io:

Resume.io’yu kullanarak, uzmanlar tarafından oluşturulan 18 şablona dayalı özgeçmişinizi ve ön yazınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bir iş unvanı eklerseniz önceden yazılmış tümcelerde size yardımcı olur ve yazım denetimi yapar. Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

72. Timely:

Verimliliği izlemenin en iyi yollarından biri, sizin ve ekibinizin farklı görevler için harcadığı zamanı izlemektir. Ancak manuel izlemenin idari yükü de çok zamanınızı alabilir. Timely, yerel entegrasyonlar aracılığıyla farklı iş uygulamalarında geçirilen süreyi otomatik olarak kaydeder. 14 günlük ücretsiz deneme sunarken, en popüler planları ayda 14 ABD dolarıdır.

73. Landbot:

Kendi chatbot’unuzu oluşturmak istiyor ancak kodlama beceriniz yok mu? Landbot, chatbot’unuzu anında devreye almanıza yardımcı olan sezgisel bir platformdur. Platform, bir şablon kitaplığı, basit WhatsApp otomasyonu ve bir API sunar. Verilerinizi birden fazla platformda otomatik olarak senkronize eder. Başlangıç ​​planı aylık 30€ tutarındadır.

74. Boost.ai:

Boost.ai, müşterilerinize gelişmiş doğal dil işlemeye ve eğitim girdilerinize dayalı olarak doğru yanıtları vermek için yapay zekadan yararlanan bir konuşma oluşturucudur. Ayrıca, Zendesk ve Teams gibi birden çok platformda çalışır.

75. Yooz:

Bir işletmeye sahip olmak aynı zamanda faturalarla uğraşmak zorunda olmak anlamına da gelir. Yapay zeka tarafından desteklenen kağıtsız, otomatik bir çözüme ne dersiniz? 15 günlük ücretsiz deneme talebinde bulunabilir veya platforma abone olabilirsiniz (fiyat, işlenen belgelerin hacmine bağlıdır).

76. RAD AI:

Bugün her şirketin bir medya şirketi olması gerektiği sık sık söylenir. Ancak içerik oluşturmak yeterli değildir; hedef kitlenizde yankı uyandıran içerik oluşturmalısınız. RAD AI, verileri tüm pazarlama kanallarında orijinal içerikle birleştirir. Geçmiş performansı analiz ederek ve gelecekteki içerik için stratejiler geliştirerek otantik, duygusal ilişkiler kurmaya odaklanır.

77. DigitalGenius:

Müşterileriniz için iyi bir desteğe sahip olmak, onları memnun etmek için çok önemlidir. Bu yapay zeka pazarlama aracı, müşterilerle gerçek bir insan gibi ilgilenir. Yığınınıza entegre olur ve sipariş güncellemelerinden geri ödemelere ve sadakat programlarına kadar 50’den fazla e-ticaret kullanım durumunu kapsar. Bunun sizin için doğru araç olduğundan emin değil misiniz? Fakat Endişelenmeyin ,platforma tam erişim sağlayan ücretsiz bir deneme sunuyorlar.

78. Conversica AI:

İşte gelir ekibinizin daha da fazla fırsatı dönüştürmesine yardımcı olacak bir grup asistan. AI asistan ekibiniz süper zeki, çalışkan ve asla uyumuyor. Sonuç olarak, sorgulara dakikalar içinde yanıt verebilir ve olası müşterilerle gerçek zamanlı olarak kişiselleştirilmiş bir şekilde etkileşim kurar.

79. Acrolinx:

Bu, müşterilerinizle birden çok temas noktası için kurumsal içerik oluşturan AI pazarlama araçlarından biridir. Acrolinx, mevcut içeriğinizi analiz etmenize ve sizin için geliştirmesini istediğiniz içerik için hedefler belirlemenize yardımcı olur. Size içeriğinizin farklı yönleri (netlik, erişilebilirlik, ses tonu ve diğerleri) hakkında bir puan verir ve ayrıca alternatif ifadeler önerir.

80. MyWave:

Kimse jenerik içerik sunulmasından hoşlanmaz. MyWave, AI ile önceki etkileşimlerden elde edilen kişisel verileri birleştirir, böylece müşteriyle olan her iletişim son derece kişiselleştirilmiş görünür.

81. Abe:

Abe, çevrimiçi bankacılık alanında sanal finansal asistanlar oluşturmanıza ve uygulamanıza yardımcı olur. Amaç basit: Müşterilerinizin finansal yolculuğunu daha kolay ve keyifli hale getirmek. Abe, böylece daha iyi finansal kararlar almanıza yardımcı olmak için iletişim için doğal dili ve yerel finansal zekayı kullanır.

82. Poplar.Studio:

Çevrimiçi alışveriş çok büyük, ancak insanlar sanal olarak kıyafetleri deneme ve ürünleri ev ortamlarında görselleştirme becerisine sahip olsalardı, alacağı artışı bir düşünün. Poplar.Studio tam da bunu yapmanızı sağlar. AR ve 3D çözümleri ile, mücevherden arabaya ve mobilyaya kadar gelişmiş sanal ürün teşhirleri yoluyla alışveriş yapanların daha iyi seçimler yapmasına yardımcı olur.

83. GitHub Copilot:

Eşli programlamayı hiç duydunuz mu? GitHub Copilot bir dost gibi hissettiriyor…Doğal dil metni ve genel kaynak kodu üzerine eğitilmiştir, bu nedenle daha hızlı ve daha az emekle kod yazmanıza yardımcı olur. Neyi kodlamasını istediğinizi (doğal, günlük dilde) basitçe tanımlarsınız ve o, kodu ve tüm işlevleri gerçek zamanlı olarak önerir. 60 günlük ücretsiz deneme sunuyorlar ve bundan sonra kullanıcı başına aylık 10 ABD doları tutuyor.

Yapay Zeka Araştırma Araçları:

84. Genei:

Araştırmanın çok zaman alıcı olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle Genei, araştırma sürecinizi hızlandırmak için yapay zekayı kullanır. Araç, herhangi bir PDF veya web sitesini otomatik olarak özetler. Ayrıca ona sorular sorabilirsiniz ve kaynaklara dayalı olarak kısa, özet yanıtlar sağlar. Temel plan ayda 3,99 ABD dolarıdır ve ücretsiz deneme sürümü mevcuttur.

85. Iris.ai:

Iris.ai, araştırmanızla ilgili her konuda size yardımcı olmak için yapay zekadan yararlanan, araştırmanız için bir çalışma alanıdır. Belgeleri yüklemenize ve farklı veri kümelerine bağlanmanıza ve ardından bunlara yazılımın kapsamlı özelliklerini uygulamanıza olanak tanır. Bu araştırma aracı, verileri filtreleyip ayıklar, bağlamları anlar ve özetler oluşturur. Web sitelerinden demo talebinde bulunabilirsiniz.

86. Semantic Scholar:

Yeni bilimsel bilgileri daha hızlı keşfetmek ister misiniz? Semantic Scholar, alanınızdaki en son araştırma trendlerinden haberdar olmanıza yardımcı olur. 2 milyondan fazla akademik araştırma makalesini indeksler ve bunlardan önemli bulguları saniyeler içinde çıkarabilir. Bu araştırma yapay zekası, alıntı yapmanıza ve etkili literatürü bulmanıza da yardımcı olabilir ve ilginizi çeken yeni makaleleri veya alıntıları size bildirir. Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

87. Elicit:

Elicit, GPT-3’e dayalı araştırmacılar için başka bir yapay zeka aracıdır. İnsanlar, ilgili makaleleri hızlı bir şekilde bulmak ve özetler sağlamak için yapay zeka destekli bir arama motoru olarak kullanıyor. Siz sadece sorunuzu yazın ve Elicit sizin için en iyi yanıtları ücretsiz olarak bulsun.

88. Wizdom.ai:

Wizdom.ai, verileri anlayarak ve verilerden içgörüler çıkararak insanların daha iyi kararlar almasına yardımcı olan doğal bir dil işleme platformudur. Ayrıca ilgilendiğiniz konuyu girersiniz ve size çeşitli içgörüler sunar: yayın etkinliği, alıntı trendleri, en iyi yayıncılar ve yazarlar… Şirketler ve kuruluşlar tarafından verileri anlamlandırmak ve eyleme dönüştürür.

Gündelik  Hayat için Yapay Zeka Araçları :

89. TimeHero:

Organize olmak kontrolü elinde tutmaktır. Bu sadece büyük şirketler için değil, bireyler için de geçerlidir. Tüm görevlerinizi takip etmenizi sağlayan bu AI üretkenlik aracıyla zamanınızın kahramanı olun. Takviminizi bağlayın, görevler ekleyin ve günlük olarak kullandığınız uygulamaları bağlayın. TimeHero sizin için uyarlanabilir bir çalışma programı oluşturur, böylece planlama yapmak yerine işinize odaklanabilirsiniz.

90. Wade:

Kariyer gelişiminizi nasıl ele alıyorsunuz? Hırslarınıza göre size tavsiyelerde bulunacak ve hatta özgeçmişinizi sizin için güncelleyecek birinin olması harika olmaz mıydı ? İş aramanızda, kariyerinizi günlüğe kaydetmeniz de ve daha pek çok konuda size yardımcı olacak kişisel kariyer rehberiniz Wade ile tanışın!

91. Josh:

Josh, ışıklar, termostatlar ve kapı kilitleri dahil olmak üzere çeşitli akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için kullanılabilen, sesle kontrol edilen bir AI sistemidir. Ayrıca hava durumu, trafik ve haberler hakkında bilgi sağlamak için de kullanılır.

92. Wallet.ai:

Günlük mali durumunuzu yönetmekte iyi misiniz, yoksa bu iyileştirilebilecek bir şey mi? Wallet.ai, verilerinizi harcama kalıplarınıza göre sıralayan ve uyarılar ve öneriler aracılığıyla zamanında finansal tavsiyeler veren bir uygulamadır. Bu sadece davetli bir uygulamadır.

93. Excelformulabot:

Bu üretkenlik aracı, sizi karmaşık Excel formüllerini kullanma zahmetinden kurtarır. Böylece çözmek istediğiniz bir sorunu (sözcüklerle) basitçe tanımlarsınız ve o, sorununuzu saniyeler içinde bir formüle dönüştürür. Bu süper akıllı aracın aylık maliyeti 2,99 ABD dolarıdır.

94. Brain.fm:

Daha üretken olmak ister misiniz? Brain.fm, beyninizi istediğiniz gibi etkilemek için üretilmiş en gelişmiş ve bilimsel olarak desteklenen fon müziğini sunar. Uygulamada en sevdiğiniz türleri, mevcut zihinsel durumunuzu, aktivitenizi ve sürenizi seçersiniz ve beyninizi uyarmak için en uygun müziği alırsınız.

95. Futurenda:

Zamanınızı yönetmek için başka bir üretkenlik aracı Futurenda’dır. Faaliyetleriniz için dinamik bir gündem oluşturmanıza yardımcı olur, böylece sırada ne olduğunu ve belirli görevlerin ne zaman tamamlanabileceğini her zaman bilirsiniz.

Öğrenciler için Yapay Zeka Araçları:

96. Otter:

Dersleri dinlemekten ve aynı anda not almaktan bıktınız mı? Otter sizin için gerçek zamanlı olarak notlar alır, böylece dinlemeye odaklanabilir ve başka şekillerde meşgul olabilirsiniz. Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams ile birlikte çalıştığı için insanlar bunu yüz yüze ve sanal dersler ve diğer toplantılar için kullanıyor. Mobil veya web uygulamasını kullanarak notlarınıza her yerden erişmenizi (ve uygun gördüğünüz şekilde düzenlemenizi) sağlar.

97. Summari:

Okuyacak çok şey ve çok az zaman! Endişelenmeyin.Summari metinleri sizin için okur ve size kısa sürede kapsamlı özetler sunar. Yapay zeka, insanlar tarafından yazılan binlerce makale özeti konusunda eğitildi. Bu nedenle insan yaklaşımını takip edebiliyor: Girişi belirliyor, kısa başlıklar yazıyor ve madde işaretleri şeklinde önemli bilgiler sağlıyor. Metinleri Chrome uzantısı, mobil uygulama veya Slack ve Teams entegrasyonları aracılığıyla özetlemenize yardımcı olur. Şu anda Beta’da olduğundan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

98. Gradescope:

İşte eğitimde AI kullanmanın başka bir harika örneği. Gradescope, değerlendirmelerinizi farklı konularda (fizik, matematik, kimya, biyoloji, mühendislik…) notlandırmanıza yardımcı olur. Hızlı ve özlü not vermenin yanı sıra, öğrencilerinizin bilgi seviyeleri hakkında size değerli bilgiler sağlar. 3 plan sunar ve tüm öğretmenler ilk iki dönemini ücretsiz alır.

Yapay Zeka Karakter Üreticileri:

99. Artflow.ai:

Bu AI karakter oluşturucu, benzersiz sahneler, karakterler ve kendi diyaloglarınızı oluşturarak animasyonlu video hikayeleri oluşturmanıza olanak tanır. Şu anda yalnızca İngilizce olarak çalışıyor ve web sitelerinde deneyebilirsiniz.

100. Replika:

AI yoldaşlarının yalnızca fütüristik filmlerde yaşadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Artık sizinle sohbet etmek veya size tavsiye vermek için uygulamada her zaman orada olan kendi AI arkadaşınızı oluşturabilirsiniz. Bir arkadaş, ortak, akıl hocası şeklinde bir kopya oluşturabilirsiniz, adını siz koyun. Ve karakterle ne kadar çok konuşursanız, o da sizi o kadar çok tanır. Bekle, bu kulağa tanıdık bir film gibi gelmiyor mu?

Sonraki yazı
En İyi 20 Ücretsiz Yapay Zeka Aracı
Önceki yazı
E-Ticaret Akademisi

Bizimle İletişime Geçin

Thro, müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile fark yaratıyor.

Yüksek kalite standartları

Müşteri odaklı hizmet anlayışı

Yenilikçi çözümler

Hızlı ve güvenilir


    Bizimle İletişime Geçin


      Yüzlerce
      Markanın Tercihi;