Thro Files
Bulut Depolama Servisi

Dijital varlıklarınızı güveli sunucularımızda saklayabilir dilediğiniz zaman her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Sürükle ve bırak yöntemiyle birden fazla dosya yükleyin ve tüm içeriğinizi güzel ve basit bir kontrol panelinden yönetin.

Dosya ya da klasör izinlerini yöneterek iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Depolama için güvenli , hızlı ve kolay.

Genel Bakış               Özellikler               Fiyatlar               Sık Sorulan Sorular               SATIN AL

Aradığınız Profesyonel Özellikler

Ekibiniz nerede olurlarsa olsunlar dosyalarını ve belgelerini paylaşabilir üzerinde işbirliği yapabilir.
Tüm bunlar, üçüncü taraflara herhangi bir veri sızıntısı olmadan güvenli sunucularda gerçekleşir.

Her Yerden Kolay Erişim

Modern ve kullanımı kolay bir web arayüzü, masaüstü istemcileri ve mobil uygulamalar. Herhangi bir cihazdan, herhangi bir yerden gerçek zamanlı işbirliği ve tüm verilere anında erişim!

Güvenlik

Güçlü şifreleme yetenekleri ve yerleşik kural tabanlı Dosya Erişim Kontrolü. Güçlü parola politikaları, kaba kuvvet koruması, fidye yazılımı koruması ve daha fazlasıyla tamamlanır.

Entegrasyon

FTP, Windows Ağ Sürücüsü, SharePoint, NFS, Nesne depolama, …’dan verilere erişin … Basit yapılandırma ve entegrasyon, BT maliyetleri düşürür ve riski azaltır.

Dosyalarınızı Saklamanın En Kolay Yolu

İster küçük bir işletme olun, ister büyük bir şirket, bulut depolama hizmetimizle tanışın ve
verilerinizi yönetmenin ne kadar kolay olduğunu keşfedin!

İş Akışı Yönetimi

Thro Files ile sistem yöneticileri, sunuculardaki veya sunucular arasındaki kullanıcılar arasındaki veri akışını kontrol edebilir ve yönlendirebilir.

Kural tabanlı dosya etiketleme ve bu etiketlerin yanı sıra fiziksel konum, kullanıcı grubu, dosya özellikleri ve istek türü gibi diğer tetikleyicilere yanıt verme, yöneticilerin iş veya yasal gereklilikleri takiben verilere erişimi özel olarak reddetmesine, verileri dönüştürmesine, silmesine veya saklamasına olanak tanır.

Senkronizasyon ve Paylaşım

Thro Files, web, mobil ve masaüstü senkronizasyon istemcileri aracılığıyla verilere doğrudan ve kolay erişim sunar. Şirket içi, bulut veya hibrit dağıtım ile gelişmiş şifreleme ve harici veri depolama özellikleri arasında bir seçim sunar.

Thro Files, mevcut dosya depolama, kullanıcı dizini, Outlook ve Sharepoint entegrasyonları ile Microsoft ortamlarına iyi entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Thro Files paketlerimiz ile alakalı en çok merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Bulut depolama; birçok alandaki verinin (fotoğraf, pdf, video vs.) sanal ortamda muhafaza edildiği bir alandır. Bulut depolamaya eklenen veriler 3. Kişiler tarafından kesinlikle paylaşılamaz.

Bulut depolama özellikle artan fotoğraf, veri, video, dosya gibi ihtiyaçların sanal ortamda muhafaza edilmesi için büyük bir ihtiyacı karşılayan sistemlerdir.

Telefon ve bilgisayarların depolama alanları yeterli gelmediğinde ya da daha kalıcı bir çözüm arandığında bulut depolama sistemlerine başvurulabilir. Bulut depolama, birçok alanda hizmet veren sistemlerdir.

Oldukça avantajlı olan bulut depolama sistemleri, verilerinizin kaybolmaması için oldukça önemli bir sistem. Genel olarak bulut depolama alanının yetersiz kalabilmesi gibi bir sorun ile karşılaşmanız mümkün değil; dilediğiniz anda ücretini ödemeniz halinde depolama alanınızı artırabilmeniz mümkün.

Ancak bulut depolama sistemi için bahsedilebilecek tek dezavantaj, internetin olmadığı durumlarda kullanılamıyor olmasıdır. Fakat bazı bulut sistemlerinde, yedekleme sistemlerinin çevrimdışı olarak da görüntülenebilmesi mümkün olmaktadır.

Bulut depolama, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan hizmetlerin başında gelmektedir.

Bulut depolama; mevcut verileri, üçüncü bir tarafın sağladığı şirket haricindeki bir depolama sistemine, internet ya da farklı bir ağ üzerinden aktarması ile depolanmasını sağlayan hizmetlerin bütünüdür. Günümüzde yüzlerce farklı bulut depolama sistemi mevcuttur.

Bu sistemlerden bazıları; e-posta, fotoğraf, video, kişisel dosyaların yedeklenmesi ve depolanması olurken, bu sistem dışında işletmelerin bulut depolamayı, veri dosyalarını güvenli bir biçimde aktarıp, saklayabilecekleri ya da farklı konumlarda da paylaşabilecekleri, ticari olarak da desteklenmekte olan, uzak yedekleme çözümleri olan kurumsal depolama sistemleridir.

Bulut depolama; birey ya da kuruluşların gereksinimlerine uyacak şekilde dizayn edilebilir. Bu sayede de bulut depolama sistemine her konumdan erişim için olanaklı bir konuma gelir ve cihazın sorunsuz bir biçimde uygulamadan bağımsız olarak çalışmasına olanak tanır.

Birçok bulut depolama sistemi içerisinden sizin için en uygun olanı seçtikten sonra, sistemin kullanım özelliklerine göre kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı bulut depolama sistemleri, yedeklemeleri otomatik olarak bilgisayar ya da telefonunuzdan yaparken, bazıları manuel olarak seçmenizi isteyebilir.

Bunun yanı sıra kullanımları genel olarak oldukça basittir. Manuel olarak tercih edilen bulut depolama sistemlerinde genel olarak kullanım birbirine benzerdir. Bulut depolama hizmetine fotoğraf, video atma işlemi oldukça basit ve pratiktir.

İlk olarak bu işlemleri gerçekleştirebilmek için bir bulut depolama sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan önce bulut depolama sistemi sağlayıcıları hakkında araştırma yapmanız oldukça önemli. Bu aşamadan sonra ise üye olmanızın dışında bulut depolamaya dosya aktarabilmek için mutlaka internet gerekmektedir.

Bu internet mobil veri ya da wifi olabilir. Bulut depolama sitesine üye girişi yaptıktan sonra ise dosya yükle yazısına basmanız istenebilir. Ancak bu gereklilikler tercih edilen bulut sisteme göre değişecektir.

Bu aşamadan sonra bulut depolama alanına atmaz istediğiniz dosyaları seçip, bulut sisteme atabilirsiniz. Dilerseniz bulut depolamaya atılan dosyalar asıl cihazdan silinebilir. Böylece depolamanızda yer açılacaktır.

Şirketimize kredi kartı ve banka transferi ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Şahsi olarak alım yapan tüm müşterilerimiz için ilk yıla ait kiralama bedeli için fatura ödeme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz ödeme iade garantisi sunmaktayız. Tacir olarak alım yapan müşterilerin ise T.T.K. (Türk Ticaret Kanunu) kapsamında gerçekleştirdikleri alım işlemleri ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iade hakları olmamakta ve söz konusu iade talepleri şirketimizin insitiyatifine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Sonraki yıllar oluşturulan yıllık yenileme faturalarında ise hizmetin sürdürülmesine ilişkin kesilen bu faturalarda paket ücretleri bir önceki yıla oranla indirimli sunulması sebebi ile kesinlikle ücret iadesi söz konusu olmamaktadır.

Kredi kartı entegrasyonunda Paytr ödeme sistemi kullanılmaktadır. Tüm banka ve kredi kartları geçerli olmakla birlikte taksitli satış imkanı da bulunmaktadır.

Yenileme Ücreti, satın almış olduğunuz paketi süre sonunda kullanmaya devam etmek istemeniz halinde satın almış olduğunuz periyoda göre tekrar ödemeniz gereken ücrettir.

Yenileme ücretleri enflaasyon doğrultusunda sabit olup yalnızca yıllık olarak en çok TEFE-TÜFE oranında yükseltilmektedir. Şirket olarak genel politikamız mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve devamlılıklarını sürdürebilmektir. Bu kapsamda şirket olarak fiyatları ek kâr marjı oluşturmak amacı ile kesinlikle yükseltmemekteyiz. Uygulanması söz konusu olan TEFE-TÜFE oranındaki artış ise tamamen maliyetlerin karşılanabilmesi amacı ile şirketin o yıl içerisindeki maliyetlere göre vereceği bir karardır.

Evet, uzun süreli alımlarda paketlere göre değişen iskonto oranlarımız bulunmaktadır. Paket özelliklerinden ilgili periyodların ücretlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Bu indirimler yalnızca ilk satın alım için geçerli olup satın alım gerçekleştikten sonra paketler üzerinde bu doğrultuda bir iskonto uygulanmamaktadır.

Müşterilerimizin yoğun olarak talep ettiği özellikler için sistemimizi sürekli olarak güncellemekte ve geliştirmekteyiz. Tüm müşterilerimizden gelen talepler iş planlamamıza göre değerlendirilmekte ve güncelleme listemize eklenmektedir. Fakat her talebi bu doğrultuda kabul etmemiz mümkün değildir. Bazı özel talepleri talebin boyutuna ve genel ihtiyaca göre değerlendirip ücretli/ücretsiz gerçekleştirme gibi durumumuz olduğu kadar bazı talepleri ise genel ihtiyaca uygun bulmayarak ücretli veya ücretsiz şekilde gerçekleştirmemekteyiz. Bu durum tamamen talebin niteliğine ve genel müşteri portföyümüze olan uygunluğuna bağlıdır. Bu sebeple özel talepleriniz mevcut ise satın almadan önce bize destek@thro.com.tr adresinden ulaşarak talebinizi iletip, bu yönde bilgi istemelisiniz.

Daha fazla mı yardıma ihtiyacınız var?

Tüm soru ve düşüncelerinizi yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Thro Files

Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Size Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız…

Thro Files    Thro Files