Genel Bakış               Özellikler               Fiyatlar               Modüller               Sık Sorulan Sorular               DEMO

Türkiye’nin En Gelişmiş
B2B Bayi Yazılımı.

Bayi ağınızı yönetmek için ihtiyacınız olan tüm özellikleri B2B paketlerimizde bulabilirsiniz.

Bayilerinizi ekleyin gruplar oluşturun ve gruplara özel fiyatlar verin. Siparişten kargo sürecine kadar tüm aşamaları kolaylıkla yönetin.

XML veri aktarımı yapabilir ve muhasebe programlarıyla entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Anahtar Teslim B2B Bayi Yazılımı

Güvenlik, yedekleme, modüller ve tüm yazılım özellikleri B2B paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. Size sadece ürünlerinizi eklemek ve satışa başlamak kalıyor.

Sınırsız Disk Alanı

Sınırsız Trafik

Kurumsal Mail

SSL Güvelik Sertifikası

DDOS Saldırı Güvenliği

Rapor ve İstatistikler

Yedekleme Hizmeti

Ücretsiz Tasarımlar

Responsive Tasarım

Modüler Mimari

Teknik Destek

Müşteri Bayi Atama

Bayi Grupları Oluşturma

Bayi Grupları Oran Tanımlama

Bayi XML Özelliği

Cari Ödeme Sistemi

Bayi Eksi Bakiye Limitlendirme

Bayi Artı Bakiye Sistemi

Bayi Eksi Bakiye Tahsilat Sistemi

Bayi Abonelik Sistemi

Ürün Yönetimi

Kategori Yönetimi

Stok Yönetimi

Marka Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Kapıda Ödeme

Kargo Yönetimi

Hediye Çeki Yönetimi

Kampanya Yönetimi

E-Ticaret E-Tahsilat Çözümü

Kredi Kartı & Sanal POS

Havale EFT

Muhasebe Entegrasyonu

XML Entegrasyonları

Mobil Uygulama

E-Fatura

SMS Desteği

Excel Entegrasyonu

Rapor ve İstatistikler

Hızlı Satış (POS) Modülü

Varyant Görselleri Modülü

Binlerce İşletme
Thro Ürün ve Hizmetlerini Tercih Ediyor

REFERANSLARIMIZ

Kargo Çözümleri

Dilediğiniz kargo firması ile anında çalışmaya başlayabilir ve Thro müşterilerine sağlanan özel indirim anlaşmaları sayesinde kargo maliyetlerinizi %60’a kadar azaltabilirsiniz.

Sanal POS Çözümleri

ThroB2B ile tüm banka ve sanal POS altyapıları ile entegredir ve kullanıma hazırdır. Iyzico, iPara, PayTR, NomuPay, Moka gibi pek çok ödeme sistemi ile de sitenizden ödeme alabilirsiniz.

Muhasebe Çözümleri

ThroB2B sitenizi muhasebe programınızla entegre edebilirsiniz.
Logo, Mikro, Zirve, Paraşüt, Bir Fatura, gibi pek çok muhasebe programına ve platforma entegre edilebilir.

Modüllerle Çok Daha Güçlüsünüz

Çoklu Dil, Çoklu Para, Instashop, Hızlı Satış ve  Mobil Uygulamalar gibi profesyonel modüllerle rakiplerinizden bir adım öndesiniz. Her geçen gün yenilenen modüllerle daha da güçlüyüz.

Çoklu Dil

E-ihracat için ihtiyacınız olan birden fazla dil ekleyebileceğiniz modül.

Hızlı Satış (POS) Modülü

Bayilerinizden gelen siparişleri Hızlı Satış (POS) Modülünü kullanarak kolaylıkla oluşturabiliriz.

Çoklu Para

Dolar, Euro, Sterlin istediğiniz para birimlerini kullanarak satış yapın.

Web Servis (API)

Web API modülü ile 3. parti uygulamalara entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Potansiyel müşteriler, bir uygulamada çevrimiçi web sitelerine kıyasla daha fazla harcama eğilimindedir. Uygulamaların en önemli avantajlarından biri ise müşterilerin sadakatini arttırmaya yardımcı olmasıdır.

Gelişmiş UX, kullanılabilirlik ve mobil uygulamanın kolay navigasyonu yüksek dönüşüm oranlarının yakalanmasını sağlar. Uygulamanız Apple Store ve Google Play’de yer alır.

Türkiye’nin En Gelişmiş
E-ticaret Yazılımını Test Edin.

Formu doldurun Thro‘nun dijital dünyasına katılın
İşletmeniz için ücretsiz ürün ve hizmetlerden faydalanın.

Thro B2B

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret paketlerimiz ile alakalı en çok merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Paketler kapsamında sunmakta olduğumuz yazılım şirketimiz tarafından geliştirilmiş özel yazılımdır.

Kurulum işlemleri maksimum 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Evet, yüksek bilinirliliğe sahip tüm kredi kartları için peşin fiyatına taksit imkanımız bulunmaktadır.

Şirketimize kredi kartı ve banka transferi ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Şahsi olarak alım yapan tüm müşterilerimiz için ilk yıla ait kiralama bedeli için fatura ödeme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz ödeme iade garantisi sunmaktayız. Tacir olarak alım yapan müşterilerin ise T.T.K. (Türk Ticaret Kanunu) kapsamında gerçekleştirdikleri alım işlemleri ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iade hakları olmamakta ve söz konusu iade talepleri şirketimizin insitiyatifine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Sonraki yıllar oluşturulan yıllık yenileme faturalarında ise hizmetin sürdürülmesine ilişkin kesilen bu faturalarda paket ücretleri bir önceki yıla oranla indirimli sunulması sebebi ile kesinlikle ücret iadesi söz konusu olmamaktadır.

İadelerin işleme alınma süresi maksimum 5 iş günüdür.

Aşağıdaki hizmetlerde

 • Yıllık yenileme ödemelerinde,
 • Kurulumu yapılmış muhasebe entegrasyonlarında,
 • Çalışması başlamış özel tasarım hizmetinde,
 • Kurulumu yapılmış mobil uygulama hizmetinde,
 • Kurulumu yapılmış xml entegrasyon hizmetinde,
 • Çalışması başlatılmış yazılım geliştirme taleplerinde,
 • Kurulumu yapılmış instashop hizmetinde,

iptal/iade işlemi sağlanmamaktadır.

Evet, tüm paketlerimizde ödeme yöntemlerinin hepsi aktif olarak sunulmaktadır. Paketlerimizde ödeme yöntemlerine göre bir ayrım uygulanmamaktadır.

Tüm paketlerimizde kargo firmaları için entegrasyon hizmeti mevcuttur. Paketlerimizde kargo firmalarına göre bir paket ayrımı yapılmamaktadır.

Yenileme Ücreti, satın almış olduğunuz paketi süre sonunda kullanmaya devam etmek istemeniz halinde satın almış olduğunuz periyoda göre tekrar ödemeniz gereken ücrettir.

Yenileme ücretleri enflaasyon doğrultusunda sabit olup yalnızca yıllık olarak en çok TEFE-TÜFE oranında yükseltilmektedir. Şirket olarak genel politikamız mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve devamlılıklarını sürdürebilmektir. Bu kapsamda şirket olarak fiyatları ek kâr marjı oluşturmak amacı ile kesinlikle yükseltmemekteyiz. Uygulanması söz konusu olan TEFE-TÜFE oranındaki artış ise tamamen maliyetlerin karşılanabilmesi amacı ile şirketin o yıl içerisindeki maliyetlere göre vereceği bir karardır.

Evet, uzun süreli alımlarda paketlere göre değişen iskonto oranlarımız bulunmaktadır. Paket özelliklerinden ilgili periyodların ücretlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Bu indirimler yalnızca ilk satın alım için geçerli olup satın alım gerçekleştikten sonra paketler üzerinde bu doğrultuda bir iskonto uygulanmamaktadır.

Ücretsiz alan adı sunulan paketler dışında bir paket alımı yaparken seçeceğiniz alan adını ücreti karşılığında sipariş adımlarımızdan satın alabilirsiniz. Ücretsiz alan adı bulunan paketlerin siparişlerinde ise seçtiğiniz alan adı sepetinize ücretsiz eklenecektir.

Müşteri tarafından talep edilmesi halinde tarafımızca domaininize bağlı kurumsal mail hesapları sunulabilmektedir.

Fakat ilgili mail hizmeti için firmamız kesinlikle kesintisizlik, spam kalitesi, mail iletimi gibi süreçler için %100 garanti sunmamaktadır. İlgili hizmet tarafımızca müşterilere sunulmak zorunda olunan bir hizmet olmamakla birlikte müşterilerimize kolaylık sağlaması ve işletmeleri için ek maliyet oluşturmaması için sunulan ek bir hizmet türüdür.

Bu kapsamda ilgili servisten dolayı yaşanabilecek hiçbir aksaklık yazılım ürün grubu ile ilgili iptal/iade süreçlerine konu olamaz veya bundan kaynaklı iptal/iade taleplerinin kabul edilmesi beklenemez.

Müşterilerimiz talep etmeleri halinde kendi domainleri için ücretli/ücretsiz kurumsal e-posta servis sağlayıcıları ile çalışmakta özgürlerdir.

Uyarı: Tarafımızca sunulan kurumsal mail hesapları yalnızca tekil e-posta yazışmaları için kullanılabilir. Kesinlikle SMTP ile toplu mail amaçlı kullanımı söz konusu olamaz. Bu amaçla kullanan müşterilerin mail hesapları gerektiğinde tarafımızca kapatılabilir. Toplu mail ile gerçekleştirilen spam mail faaliyetleri dolayısı ile yaşanabilecek her türlü sorun ve diğer müşterilerinde yaşayabileceği tüm mağduriyetlerin önüne geçilmesi adına gerekli takip tarafımızca sağlanmaktadır.

Eğer satın alacağınız pakette mobil uygulama hizmeti mevcut ise; Mobil Uygulamalar (Android ve iOS) e-ticaret siteniz satışa hazır duruma geldikten sonra mağazalara eklenebilmektedir. Aksi halde Google Play ve AppStore tarafından ilgili uygulamalar için onay alınamamaktadır. Bu sebeple siteniz satışa hazır duruma geldiğinde talep etmeniz halinde ortalama 60 gün içerisinde uygulamalar mağazalara eklenecektir.

Müşterilerimizin yoğun olarak talep ettiği özellikler için sistemimizi sürekli olarak güncellemekte ve geliştirmekteyiz. Tüm müşterilerimizden gelen talepler iş planlamamıza göre değerlendirilmekte ve güncelleme listemize eklenmektedir. Fakat her talebi bu doğrultuda kabul etmemiz mümkün değildir. Bazı özel talepleri talebin boyutuna ve genel ihtiyaca göre değerlendirip ücretli/ücretsiz gerçekleştirme gibi durumumuz olduğu kadar bazı talepleri ise genel ihtiyaca uygun bulmayarak ücretli veya ücretsiz şekilde gerçekleştirmemekteyiz. Bu durum tamamen talebin niteliğine ve genel müşteri portföyümüze olan uygunluğuna bağlıdır. Bu sebeple özel talepleriniz mevcut ise satın almadan önce bize bilgi@thro.com.tr adresinden ulaşarak talebinizi iletip, bu yönde bilgi istemelisiniz.

Şirket olarak müşteri verileri önceliğimizdir ve bu kapsamda aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır;

 • Yazılım Güvenlik Geliştirmeleri,
 • DDOS Saldırı Güvenliği,
 • Günlük Online Yedekleme,
 • Haftalık Offline Yedekleme,
 • Offline Yedeklerin Saklanması,

gibi çeşitli hizmetler tüm paketlerimizde yer almaktadır.

Paket özelliklerinde opsiyonel olarak belirtilen özellikleri sipariş adımları içerisinde siparişinize ekleyebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Amazon.com.tr entegrasyon hizmeti belirtilen paketlerde hediye olarak sunulmaktadır. İlgili entegrasyon için Amazon.com.tr’nin Türkiye’de geliştiricilere yeterli destek sağlamaması ve sistem alt yapılarının çeşitli sorunlara sahip olması sebebi ile ilgili entegrasyon için destek hizmeti sunulmamaktadır. Sadece dökümanlar üzerinde belirtilen işlemler ile ürün & sipariş entegrasyon işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Amazon.com.tr entegrasyonunda karşılaşılan hatalar için ayrıca bir destek hizmeti sunulmaz.

Tüm paketlerimizde pazaryeri başına maksimum 5 adet mağaza eklenebilir ve her pazaryeri için maksimum çoklu ürün listeleme limiti 7’dir.

Talep edilirse ek ücretlendirme ile çoklu mağaza ve ürün listeleme limitleri arttırılabilir.

İYS Entegrasyonu geliştirme aşamasında olup tamamlandığında tüm müşterilerimizin kullanımına açılacaktır.

ETBİS kaydınızı oluşturduktan sonra web sitenize ekleyebilirsiniz.

keyboard_arrow_up