TASARIM VE ESTETİK

Sürükle ve bırak tasarım oluşturucu ile özgürsünüz.

Tüm cihazlarla uyumlu duyarlı web siteleri oluşturun. Kurumsal kimliğinizi sitenize yansıtın. Sayfaları oluşturun ve özelleştirin. Her şey parmaklarınızın ucunda. Hepsi bu!

TEKNOLOJİ VE PERFORMANS

Zor ve karmaşık uygulamalar webudu ile çok kolay.

Etkileyici modüller ve eklentilerle dakikalar içinde bir web sitesinden daha fazlasını oluşturun. Web Sitesi, Blog, E-ticaret, Abonelik… Çok dilli site, haber bülteni, mail pazarlama… Hepsi bir arada!

Web Siteniz İçin Profesyonel Özellikler

Kendi yüksek kaliteli web sitelerinizi tasarlayın ve oluşturun. İşletmenizi tanıtıyor, çalışmalarınızı sergiliyor, mağazanızı açıyor veya bir blog başlatıyor olun, bunların hepsini Thro web sitesi oluşturucu ile yapabilirsiniz.

Özel Alan Adı

Özel bir etki alanıyla profesyonel görünün veya zaten sahip olduğunuz bir etki alanını bağlayın.

Mobil Uyumlu

Web siteniz otomatik olarak herhangi bir cihazda harika görünecek.

Hosting

Sitenizin güvenli ve emniyetli olduğundan emin olmak için web barındırma ile ilgileniyoruz.

Tasarım Editörü

Yenilikçi sürükle ve bırak özelliğiyle sitenizi tam istediğiniz gibi tasarlayın.

Mail Adresi

Web sitenizin etki alanı ve markanızla eşleşen kişiselleştirilmiş bir e-posta alın.

SEO Uyumlu

Yerleşik SEO araçları, özelleştirilebilir meta etiketler ve daha fazlasıyla organik trafik çekin.

SSL Sertifikası

SSL Sertifikalı bir site ile web sitenizin güvenliğini sağlayın ve SEO’nuzu artırın.

Analitik

Web sitenizin ne kadar iyi çalıştığını görün. Sitenizin performansını ve istatistiklerini takip edin.

Üye ve Abone Yönetimi

Üyelerinizi ve abonelerinizi yönetin. Ücretli veya ücretsiz üyeler alarak web sitenizi büyütün.
Özel sayfalar oluşturun ve erişim ayrıcalıkları verin.

Abonelik

Günlük, aylık veya yıllık planlar oluşturun ve ödeme alın.

Özel Sayfa ve Alanlar

Doğrudan web sitenizden randevular, sınıflar, kurslar ve atölyeler sunun.

E-posta Hatırlatıcıları

Müşterilerinize otomatik e-posta hatırlatıcıları göndererek gelmeme sayısını azaltın.

Ödeme Sistemleri

Kredi kartı, Havale/EFT ile ödemeler alın.

Modüller ve Eklentiler

Modüller ve eklentiler kullanarak web sitenizi güçlendirin.

Slider Yönetimi

Gelişmiş slider yönetimi

AdBlocker

Reklam engelleyici kullanan kullanıcıları engelleyin.

Mağaza Modülü

E-ticaret sitesi oluşturmanız için size özel geliştirilmiş modül.

Etkinlik Yöneticisi

Etkinliklerinizi planlayın ve paylaşın.

RSS Beslemeleri

RSS besleme bağlantılarınızı paylaşın, interneti besleyin.

Blog Modülü

Blog oluşturmanız için geliştirilmiş özel modül.

Anket Yönetimi

Ziyaretçileriniz için anketler oluşturun.

HTML

Herhangi bir HTML veya Javascript kodunu ekleyin.

Form Modülü

Harika formlar oluşturmanız için geliştirilmiş modül.

E-Bülten

E-bülten aboneliği ve yönetimi

Daha Fazla

Kendi eklentilerinizi oluşturun ve bunları sitenizin herhangi bir yerine ekleyin.

DijitalShop Modülü

Dijital ürünlerinizin satışı için geliştirilmiş modül.

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret paketlerimiz ile alakalı en çok merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Paketler kapsamında sunmakta olduğumuz yazılım şirketimiz tarafından geliştirilmiş özel yazılımdır.

Kurulum işlemleri maksimum 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Evet, yüksek bilinirliliğe sahip tüm kredi kartları için peşin fiyatına taksit imkanımız bulunmaktadır.

Şirketimize kredi kartı ve banka transferi ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Şahsi olarak alım yapan tüm müşterilerimiz için ilk yıla ait kiralama bedeli için fatura ödeme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz ödeme iade garantisi sunmaktayız. Tacir olarak alım yapan müşterilerin ise T.T.K. (Türk Ticaret Kanunu) kapsamında gerçekleştirdikleri alım işlemleri ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iade hakları olmamakta ve söz konusu iade talepleri şirketimizin insitiyatifine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Sonraki yıllar oluşturulan yıllık yenileme faturalarında ise hizmetin sürdürülmesine ilişkin kesilen bu faturalarda paket ücretleri bir önceki yıla oranla indirimli sunulması sebebi ile kesinlikle ücret iadesi söz konusu olmamaktadır.

İadelerin işleme alınma süresi maksimum 5 iş günüdür.

Aşağıdaki hizmetlerde

 • Yıllık yenileme ödemelerinde,
 • Kurulumu yapılmış muhasebe entegrasyonlarında,
 • Çalışması başlamış özel tasarım hizmetinde,
 • Kurulumu yapılmış mobil uygulama hizmetinde,
 • Kurulumu yapılmış xml entegrasyon hizmetinde,
 • Çalışması başlatılmış yazılım geliştirme taleplerinde,
 • Kurulumu yapılmış instashop hizmetinde,

iptal/iade işlemi sağlanmamaktadır.

Evet, tüm paketlerimizde ödeme yöntemlerinin hepsi aktif olarak sunulmaktadır. Paketlerimizde ödeme yöntemlerine göre bir ayrım uygulanmamaktadır.

Tüm paketlerimizde kargo firmaları için entegrasyon hizmeti mevcuttur. Paketlerimizde kargo firmalarına göre bir paket ayrımı yapılmamaktadır.

Yenileme Ücreti, satın almış olduğunuz paketi süre sonunda kullanmaya devam etmek istemeniz halinde satın almış olduğunuz periyoda göre tekrar ödemeniz gereken ücrettir.

Yenileme ücretleri enflaasyon doğrultusunda sabit olup yalnızca yıllık olarak en çok TEFE-TÜFE oranında yükseltilmektedir. Şirket olarak genel politikamız mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve devamlılıklarını sürdürebilmektir. Bu kapsamda şirket olarak fiyatları ek kâr marjı oluşturmak amacı ile kesinlikle yükseltmemekteyiz. Uygulanması söz konusu olan TEFE-TÜFE oranındaki artış ise tamamen maliyetlerin karşılanabilmesi amacı ile şirketin o yıl içerisindeki maliyetlere göre vereceği bir karardır.

Evet, uzun süreli alımlarda paketlere göre değişen iskonto oranlarımız bulunmaktadır. Paket özelliklerinden ilgili periyodların ücretlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Bu indirimler yalnızca ilk satın alım için geçerli olup satın alım gerçekleştikten sonra paketler üzerinde bu doğrultuda bir iskonto uygulanmamaktadır.

Ücretsiz alan adı sunulan paketler dışında bir paket alımı yaparken seçeceğiniz alan adını ücreti karşılığında sipariş adımlarımızdan satın alabilirsiniz. Ücretsiz alan adı bulunan paketlerin siparişlerinde ise seçtiğiniz alan adı sepetinize ücretsiz eklenecektir.

Müşteri tarafından talep edilmesi halinde tarafımızca domaininize bağlı kurumsal mail hesapları sunulabilmektedir.

Fakat ilgili mail hizmeti için firmamız kesinlikle kesintisizlik, spam kalitesi, mail iletimi gibi süreçler için %100 garanti sunmamaktadır. İlgili hizmet tarafımızca müşterilere sunulmak zorunda olunan bir hizmet olmamakla birlikte müşterilerimize kolaylık sağlaması ve işletmeleri için ek maliyet oluşturmaması için sunulan ek bir hizmet türüdür.

Bu kapsamda ilgili servisten dolayı yaşanabilecek hiçbir aksaklık yazılım ürün grubu ile ilgili iptal/iade süreçlerine konu olamaz veya bundan kaynaklı iptal/iade taleplerinin kabul edilmesi beklenemez.

Müşterilerimiz talep etmeleri halinde kendi domainleri için ücretli/ücretsiz kurumsal e-posta servis sağlayıcıları ile çalışmakta özgürlerdir.

Uyarı: Tarafımızca sunulan kurumsal mail hesapları yalnızca tekil e-posta yazışmaları için kullanılabilir. Kesinlikle SMTP ile toplu mail amaçlı kullanımı söz konusu olamaz. Bu amaçla kullanan müşterilerin mail hesapları gerektiğinde tarafımızca kapatılabilir. Toplu mail ile gerçekleştirilen spam mail faaliyetleri dolayısı ile yaşanabilecek her türlü sorun ve diğer müşterilerinde yaşayabileceği tüm mağduriyetlerin önüne geçilmesi adına gerekli takip tarafımızca sağlanmaktadır.

Eğer satın alacağınız pakette mobil uygulama hizmeti mevcut ise; Mobil Uygulamalar (Android ve iOS) e-ticaret siteniz satışa hazır duruma geldikten sonra mağazalara eklenebilmektedir. Aksi halde Google Play ve AppStore tarafından ilgili uygulamalar için onay alınamamaktadır. Bu sebeple siteniz satışa hazır duruma geldiğinde talep etmeniz halinde ortalama 60 gün içerisinde uygulamalar mağazalara eklenecektir.

Müşterilerimizin yoğun olarak talep ettiği özellikler için sistemimizi sürekli olarak güncellemekte ve geliştirmekteyiz. Tüm müşterilerimizden gelen talepler iş planlamamıza göre değerlendirilmekte ve güncelleme listemize eklenmektedir. Fakat her talebi bu doğrultuda kabul etmemiz mümkün değildir. Bazı özel talepleri talebin boyutuna ve genel ihtiyaca göre değerlendirip ücretli/ücretsiz gerçekleştirme gibi durumumuz olduğu kadar bazı talepleri ise genel ihtiyaca uygun bulmayarak ücretli veya ücretsiz şekilde gerçekleştirmemekteyiz. Bu durum tamamen talebin niteliğine ve genel müşteri portföyümüze olan uygunluğuna bağlıdır. Bu sebeple özel talepleriniz mevcut ise satın almadan önce bize bilgi@thro.com.tr adresinden ulaşarak talebinizi iletip, bu yönde bilgi istemelisiniz.

Şirket olarak müşteri verileri önceliğimizdir ve bu kapsamda aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır;

 • Yazılım Güvenlik Geliştirmeleri,
 • DDOS Saldırı Güvenliği,
 • Günlük Online Yedekleme,
 • Haftalık Offline Yedekleme,
 • Offline Yedeklerin Saklanması,

gibi çeşitli hizmetler tüm paketlerimizde yer almaktadır.

Paket özelliklerinde opsiyonel olarak belirtilen özellikleri sipariş adımları içerisinde siparişinize ekleyebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Amazon.com.tr entegrasyon hizmeti belirtilen paketlerde hediye olarak sunulmaktadır. İlgili entegrasyon için Amazon.com.tr’nin Türkiye’de geliştiricilere yeterli destek sağlamaması ve sistem alt yapılarının çeşitli sorunlara sahip olması sebebi ile ilgili entegrasyon için destek hizmeti sunulmamaktadır. Sadece dökümanlar üzerinde belirtilen işlemler ile ürün & sipariş entegrasyon işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Amazon.com.tr entegrasyonunda karşılaşılan hatalar için ayrıca bir destek hizmeti sunulmaz.

Tüm paketlerimizde pazaryeri başına maksimum 5 adet mağaza eklenebilir ve her pazaryeri için maksimum çoklu ürün listeleme limiti 7’dir.

Talep edilirse ek ücretlendirme ile çoklu mağaza ve ürün listeleme limitleri arttırılabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Thro, müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile fark yaratıyor.

Yüksek kalite standartları

Müşteri odaklı hizmet anlayışı

Yenilikçi çözümler

Hızlı ve güvenilir  Bizimle İletişime Geçin   Yüzlerce
   Markanın Tercihi;